Veri Kurtarma

Cep Telefonu ve Tablet Bilgisayar Veri Kurtarma

Cep telefonunuzu veya tablet bilgisayarınızı restore ederken verilerinizi sildiğiniz de ve ulaşamadığınız da artık panik yapamanıza gerek yok. Twos Mobile Teknik Servis cihazınızın durumu ne olursa olsun teknik donanımsal ekipmanlarla müdahale ederek cihazlarınızda ki verileri kurtarıyoruz.

Günlük yaşantımızda kullandığımız elektronik cihazlarımızda verilerimizi genellikle zaman bulamamaktan yada o an için önemsemediğimizden yedek almaktan
uzak tutuyoruz. Ancak gelişen teknolojinin bize getirdiği güzelliklerin yanı sıra birde negatif yanı vardır ki o da hiç beklenmedik anlarda kullandığımız cihazlarda sistem çökmesi sonucu arızalar yaşanabilir ve cihazlarımızın belleklerinde bulunan veriler silinir yada ulaşılamaz duruma gelebilmektedir.

Tüm bu yaşamak istemediğimiz durumlar kullandığımız akkıllı cep telefonlarımızda karşımıza çıkması mümkündür.Cep telefonları ve tablet bilgisayrlarınız da yapılacak olan veri kurtarma işlemleri cihazlarınızın fiziksel dış etkilerde aldığı zararlara göre başarı oranı gösterebilmektedir.Veri kurtarma işlemleri işçilik boyutu yüksek yöntemler kullanıldığı için ciddi çalışma gerektirmektedir. Gerekli çalışmalar sonucu cihazınız sağlıklı çalışır durumda ise veri kurtarma işleminde % 99 oranında başarı sağlanabilmektedir. Hasırlı, sıvı temaslı ve darbeli cihazlarda arızanın boyutuna göre veri kurtarma başarı oranı düşebilmektedir.

Cep telefonunuz veya tablet bilgisayarınız restore ederken verileriniz silindiyse ve ulaşamıyorsanız artık panik yapamanıza gerek yok. Akyüz İletişim Teknik Servis olarak cihazınızın durumu ne olursa olsun teknik donanımsal ekipmanlarla müdahale ederek cihazlarınızdak verileri kurtarıyoruz.

Akyüz İletişim'e hoşgeldiniz... Size nasıl yardımcı olabiliriz?

WhatsApp Hattı