Nokia Teknik Servis

Nokia Ekran Arızası
Nokia cep telefonları ; ekranlarında dış etkenlerden kaynaklı yada uzun süre kullanıma bağlı olarak ortaya çıkan ekran beyazlaşması, renk kaybı, piksel kaybı, yazılarda karışma gibi problemler ve dokunmatik destekli modellerde de dokunmatik algılama kaybı gibi arızalarla karşılaşılmaktadır. Bu gibi oluşan arızalara hızlı ve garantili çözümler Akyüz İletişim tarafından üretilmektedir.

Nokia Tuş ve Tuş Panel Arızası
Nokia cep telefonları ; tuş arızaları genellikle tuşların yanlış basması , algılama güçlüğü çekilmesi , tuş takım esneklik kaybı , tuş takım yazıların silinmesi ve deformasyon gibi problemlerle karşımıza çıkmaktadır. Bu gibi oluşan arızalara hızlı ve garantili çözümler Akyüz İletişim tarafından üretilmektedir

Nokia Ses Arızası
Nokia cep telefonları ; yaşanan ses problemleri genellikle zil sesi duyulmaması , konuşma esnasında iletişim güçlüğü ve ses çatlamaları gibi arızalarla karşılaşılmaktadır. Bu gibi oluşan arızalara hızlı ve garantili çözümler Akyüz İletişim tarafından üretilmektedir.

Nokia Şebeke ve Wifi Arızası
Nokia cep telefonları ; yazılım ,darbe ,sıvı temas veya kullanıma bağlı olarak şebeke seviyesinde çekim sorunu , şebeke kaybı , 3G problemleri ,wifi çekim, wifi aktif olmama, wifi anten seviyesi düşüklüğü gibi arızalara hızlı ve garantili çözümler Akyüz İletişim tarafından üretilmektedir.

Nokia Kapanma -Donma Arızası
Nokia cep telefonları ; kullanıcıların sıklıkla şikâyetçi olduğu arızalar arasında yer almaktadır.Bu tip arızalar genellikle yazılım destekli arızalar olmakla birlikte konektör parça arızaları olarak ta görülmektedir. Bu gibi oluşan arızalara hızlı ve garantili çözümler Akyüz İletişim tarafından üretilmektedir.

Nokia Soket Bağlantı Arızası
Nokia cep telefonları ; data , şarj kablosu ve kulaklık kablosu bağlantı arızaları görülmektedir. Dış etkenlere bağlı olarak oluşan temas ve oksitlenme gibi etkenlere bağlı arızalara hızlı ve garantili çözümler Akyüz İletişim tarafından üretilebilmektedir.

Nokia Elektronik Board Arızası
Nokia cep telefonları ; darbe, sıvı teması ve farklı dış etkenler sebebiyle oluşan aşırı akım çekimi , kısa devre hızlı batarya tüketimi gibi elektronik arızalar görülmektedir. Bu gibi oluşan arızalara hızlı ve garantili çözümler Akyüz İletişim tarafından üretilmektedir.

Nokia Kasa Paroblemleri ve Gereksinimleri
Nokia cep telefonları ; zamana bağlı aşınma sebebiyle dokunmatik lens, metal çerçeve, arka kapak, orta kasa yıpranmasına bağlı değişim ihtiyaçları gündeme gelmektedir. Bu gibi ihtiyaç ve sorunlara hızlı ve garantili çözümler Akyüz İletişim tarafından üretilmektedir.

Akyüz İletişim'e hoşgeldiniz... Size nasıl yardımcı olabiliriz?

WhatsApp Hattı