LG Teknik Servis

LG Ekran Arızası
LG marka cep telefonları; ekranlarında dış etkenlerden kaynaklı yada uzun süre kullanıma bağlı olarak ortaya çıkan ekran beyazlaşması, renk kaybı, piksel kaybı ,yazılarda karışma , dokunmatik hassasiyeti ve görüntü kayıpları oluşmaktadır. Bu gibi oluşan arızalara hızlı ve garantili çözümler Akyüz İletişim tarafından üretilmektedir.

LG Ses Arızası
LG marka cep telefonları; hoparlör ve mikrofondan oluşan ses alış verişini sağlayan teknik malzemelerin tozlanma ve tıkanma gibi doğal sebeplerle performansını yitirebilmektedir . Bu gibi oluşan arızalara hızlı ve garantili çözümler Akyüz İletişim tarafından üretilmektedir.

LG Şarj Arızası
LG marka cep telefonları; genellikle uyumsuz şarj cihazı kullanımı sonucunda gerçekleşen şarj ve batarya problemlerine rastlanmaktadır. Bu gibi oluşan arızalara hızlı ve garantili çözümler Akyüz İletişim tarafından üretilmektedir.

LG Soket Bağlntı Arızası
LG marka cep telefonları; data kablosu ve kulaklık kablosu bağlantı arızaları görülmektedir. Dış etkenlere bağlı olarak oluşan temas ve oksitlenme gibi etkenlere bağlı arızalara hızlı ve garantili çözümler Akyüz İletişim tarafından üretilebilmektedir.

LG Elektronik Board Arızası
LG marka cep telefonları; darbe, sıvı teması ve farklı dış etkenler sebebiyle oluşan elektronik arızalar görülmektedir. Bu gibi oluşan arızalara hızlı ve garantili çözümler Akyüz İletişim tarafından üretilmektedir.

Akyüz İletişim'e hoşgeldiniz... Size nasıl yardımcı olabiliriz?

WhatsApp Hattı