Samsung Teknik Sevis

Garantili ürünlerde Samsung yetkili servis ile paralel bağlantılı çalışarak hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet sunulur. Garantisi dolmuş veya daha ekonomik bir hizmet arayan değerli müşterilerimiz için mağazamıza ait servisimiz bulunmaktadır. Yapılan bütün hizmetler garantili olup sorun esnasında anında çözüm odaklı çalışmaktayız. Servisimiz öncelikle Samsung Mobile ürünlerine hizmet vermekte olup, servisimize tamir odaklı gelen ürünler minimum 1 saat maksimum 4 saat içerisinde teknisyen tarafından test edilerek kullanıcıya teslim edilir. Panel değişimlerinde (dokunmatik-kasa vb.) işlemlerde ürün stoklarda bulunuyorsa 1 ile 4 saat içerisinde çözüme ulaştırılır, stoklarda bulunmadığı takdirde 2ile 6gün arasında parça tedarik edilip kullanıcıya teslim edilir.

Samsung Cep Telefonları Flex Film Arızaları
Samsung sürgülü model cep telefonları ; tamamı üst kısım ile alt kısım arasındaki iletişimi sağlayan “Flex Film” adlı parça ile çalışır. Parça yapı itibari ile hassas bir parçadır. Ortalama ömrü dışında nadiren de olsa problem çıkarması sebebi ile kullanıcılar arasında telefonlarının arızalanması olarak nitelendirilmektedir. Bu parçanın arızalanması durumunda, açılmama, üst tuşların çalışmaması, genel ekran sorunları, üst kısımda varsa kamera sorunları, ses sorunları gibi birbirinden çok farklı arızalar meydana getirebilmektedir. Bu gibi oluşan arızalara hızlı ve garantili çözümler Akyüz İletişim tarafından üretilmektedir.

Samsung Cep Telefonları Ekran ve Dokunmatik Arızaları
Samsung Cep Telefonları ; ekranlarında dış etkenlerden kaynaklı yada uzun süre kullanıma bağlı olarak ortaya çıkan ekran beyazlaşması , renk kaybı , piksel kaybı , yazılarda karışma ,görüntü kaybı , siyah ekran , dokunmatik algılama hassasiyet kaybı ve algılamama gibi arızalar oluşmaktadır. Bu gibi oluşan arızalara hızlı ve garantili çözümler Akyüz İletişim tarafından üretilmektedir.

Samsung Cep Telefonları Ses Arızaları
Samsung Cep Telefonları ; yaşanan ses problemleri genellikle zil sesi duyulmaması , konuşma esnasında iletişim güçlüğü ve ses çatlamaları gibi arızalarla karşılaşılmaktadır. Bu gibi oluşan arızalara hızlı ve garantili çözümler Akyüz İletişim tarafından üretilmektedir.
Samsung Cep Telefonları Şebeke ve Wifi Arızaları
Samsung Cep Telefonları ; yazılım ,darbe ,sıvı temas veya kullanıma bağlı olarak şebeke seviyesinde çekim sorunu , şebeke kaybı , 3G problemleri ,wifi çekim, wifi aktif olmama, wifi anten seviyesi düşüklüğü gibi arızalara hızlı ve garantili çözümler Akyüz İletişim tarafından üretilmektedir.

Samsung Cep Telefonları Kapanma -Donma Arızaları
Samsung Cep Telefonları ; kullanıcıların belli başlı modellerde sıklıkla karşılaştığı arızalardan biridir. Bu tip arızalar genellikle yazılım destekli arızalar olmakla birlikte konektör parça arızaları olarak ta görülmektedir. Bu gibi oluşan arızalara hızlı ve garantili çözümler Akyüz İletişim tarafından üretilmektedir.

SamsungCep Telefonları Soket Bağlantı Arızaları
Samsung Cep Telefonları ; data , şarj kablosu ve kulaklık kablosu bağlantı arızaları görülmektedir. Dış etkenlere bağlı olarak oluşan temas ve oksitlenme gibi etkenlere bağlı arızalara hızlı ve garantili çözümler Akyüz İletişim tarafından üretilebilmektedir.

Samsung Cep Telefonları Elektronik Board Arızası
Samsung Cep Telefonları ; darbe, sıvı teması ve farklı dış etkenler sebebiyle oluşan aşırı akım çekimi , kısa devre hızlı batarya tüketimi gibi elektronik arızalar görülmektedir. Bu gibi oluşan arızalara hızlı ve garantili çözümler Twos Mobile tarafından üretilmektedir.

Samsung Cep Telefonları Kasa Problemleri ve Gereksinimleri
Samsung Cep Telefonları ;zamana bağlı aşınma sebebiyle dokunmatik lens, metal çerçeve, arka kapak, orta kasa yıpranmasına bağlı değişim ihtiyaçları gündeme gelmektedir. Bu gibi ihtiyaç ve sorunlara hızlı ve garantili çözümler Akyüz İletişim tarafından üretilmektedir.

Akyüz İletişim'e hoşgeldiniz... Size nasıl yardımcı olabiliriz?

WhatsApp Hattı