Sıvı Temas – Acil Servis

Sıvı Temaslı Cihazlara Öncelikli Acil Servis Hizmetleri

Kullandığınız cihaz sıvı temasa maruz kaldıysa ve cihazınız garanti kapsamı içindeyse,Yetkili servisler garanti kapsamı içinde hiçbir işlem yapmaz.Fakat bu durum cihazınızı çöpe atmanızı veya rafa kaldırmanızı gerektirmez.

Birçok kullanıcının cep telefonu ve tablet bilgisayarları su, sıvı, ter, nem etkisi altında kalabilmektedir. Zaman içinde bu sıvılar cihaz içindeki elektronik board üzerinde oluşturduğu oksitsel etkilerle kısa süreli temas da olsa telefonunuzunuz zamanla farklı arızalar çıkartmasına sebep olabilir.

Sıvı , cep telefonunuza bir kanser etkisi gibidir. Parçacıklar ve mineraller cihazınızın herhangi bir bölgesinde oksitlenmelere ve kalıcı hasarlara yol açabilir. Cihazınız sıvı temasında genel olarak kendi kendini kapatır siz bu gibi durumlarda cihazın şarjının bittiğini düşünerek asla şarja bağlamayınız.Ancak bazen çalıştığını düşündüğünüz durumda tekrar kullanmaya devam ederseniz zamanla o sıvılar cihazınızı kanser gibi ele geçirir. Erkenden servisimize getirirseniz sıvı temaslarında kullandığımız özel kimyasal solisyonlar ve cihazlarımız ile verilerinizi (telefon rehberi, resimler vs.) koruyabilir cihazınızı eski haline getirebiliriz.

Sıvı temaslı cihazlara ACİL TEKNİK SERVİS hizmetleri kapsamı altında hizmet vermekteyiz ve bu nedenle öncelikli bakım kapsamına alınmaktadır.

Akyüz İletişim Teknik Servis Merkezine ulaşan sıvı temaslı cihazlarınıza konusunda uzman teknik kadromuz tarafından özel solüsyonlarla detaylı temizliği yaptıktan sonra arızalı parça tespitleri yapılarak ve onayınıza sunulmak suretiyle onarımı gerçekleştirilir.Onarım sırasında kullanılan tüm teknik malzemeler orijinal ürünler olması cihazınızın sağlıklı çalışması için gereken en önemli unsurlardan biridir.

Cihazlarınızın belleğinde bulunan veriler onarım esnasında en yüksek güvenlik önemiyle korunur ve kurtarılması için gereken hassasiyet titizlikle sağlanır.

Akyüz İletişim'e hoşgeldiniz... Size nasıl yardımcı olabiliriz?

WhatsApp Hattı