Güncel yaşantımızın ihtiyaçları doğrultusunda gelişen teknolojiyle birlikte cep telefonları sadece iletişim araçları olmakla kalmayıp hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Yeni teknolojiler kullanıcılarına bir çok imkan sağlarken donanımları sebebiyle bir çok dezavantaj oluşturmaktadır.

Özellikle son teknoloji tasarım cep telefonları ince ve ergonomik yapıları itibari ile hassas parçaları darbe ve sıvı temas gibi dış etkenlere karşıda oldukça hassas bir hale getirmektedir. iPhone, Samsung, marka ince ve hassas yapıdaki cihazlarda dokunmatik ve ekran kırılmaları sık sık yaşanmaktadır. Bunun yanı sıra tüm marka ve model cep telefonları da bir çok farklı arızalarla da günlük yaşantımızı sıkıntıya sokabilmektedir.

Akyüz İletişim Teknik Servis siz değerli tüketicilerin yaşadığı sorunları hızlı,güvenilir,kalıcı ve garantili hizmetler sunmaktadır. Firmamızın siz değerli tüketicilere sunduğu kurye hizmetiyle cihazlarınızı kapınızdan alıp arıza giderildikten ve testleri yapıldıktan sonra tekrar kapınıza teslim etmektedir.

Teknik Servis Hizmeti verdiğimiz akıllı telefon markaları;

İPhone
Samsung
BlackBerry
Htc
Nokia
LG
Sony

CEP TELEFONLARINIZ DA OLUŞAN EKRAN ve DOKUNMATİK KIRILMASI GİBİ DURUMLARDA YAPILACAK DEĞİŞİM HİZMETLERİ STOKLARA BAĞLI OLARAK 1 SAAT İÇİNDE GERÇEKLEŞTİRİLİR.

Akyüz İletişim'e hoşgeldiniz... Size nasıl yardımcı olabiliriz?

WhatsApp Hattı