Blackberry Ekran Arızası
Blackberry cep telefonları ; ekranlarında dış etkenlerden kaynaklı yada uzun süre kullanıma bağlı olarak ortaya çıkan ekran beyazlaşması , renk kaybı , piksel kaybı, yazılarda karışma gibi problemler ve dokunmatik destekli modellerde de dokunmatik algılama kaybı gibi arızalarla karşılaşılmaktadır. Bu gibi oluşan arızalara hızlı ve garantili çözümler Akyüz İletişim tarafından üretilmektedir.

Blackberry Trackball Arızası
Blackberry cep telefonları ; sık sık karşılaşılan bir arızadır. Yoğun kullanımın yanı sıra toz , nem , darbe gibi dış etkenlere bağlı olarak oluşan bir arızadır. Bu gibi oluşan arızalara hızlı ve garantili çözümler Akyüz İletişim tarafından üretilmektedir.

Blackberry Tuş Arızası
Blackberry cep telefonları ; tuş arızaları genellikle tuşların yanlış basması , algılama güçlüğü çekilmesi , tuş takım esneklik kaybı , tuş takım yazıların silinmesi ve deformasyon gibi problemlerle karşımıza çıkmaktadır. Bu gibi oluşan arızalara hızlı ve garantili çözümler Akyüz İletişim tarafından üretilmektedir

Blackberry Ses Arızası
Blackberry cep telefonları ; yaşanan ses problemleri genellikle zil sesi duyulmaması , konuşma esnasında iletişim güçlüğü ve ses çatlamaları gibi arızalarla karşılaşılmaktadır. Bu gibi oluşan arızalara hızlı ve garantili çözümler Akyüz İletişim tarafından üretilmektedir.

Blackberry Şebeke ve Wifi Arızası
Blackberry cep telefonları ; yazılım ,darbe ,sıvı temas veya kullanıma bağlı olarak şebeke seviyesinde çekim sorunu , şebeke kaybı , 3G problemleri ,wifi çekim, wifi aktif olmama, wifi anten seviyesi düşüklüğü gibi arızalara hızlı ve garantili çözümler Akyüz İletişim tarafından üretilmektedir.

Blackberry Kapanma – Kilitlenme-donma ve Beyaz Ekran Error Arızası
Blackberry cep telefonları ; kullanıcıların sıklıkla şikayetçi olduğu arızalar arasında yer almaktadır.Bu tip arızalar genellikle yazılım destekli arızalar olmakla birlikte konektör parça arızaları olarak ta görülmektedir. Bu gibi oluşan arızalara hızlı ve garantili çözümler Akyüz İletişim tarafından üretilmektedir.

Blackberry Multimedia Arızası
Blackberry cep telefonları ; kablo ile bilgisayara bağlanamama, wi-fi ile internete bağlanamama ve bluetooth ile dosya transferi arızaları görülmektedir. Bu gibi oluşan arızalara hızlı ve garantili çözümler Akyüz İletişim tarafından üretilmektedir.

Blackberry Soket Bağlantı Arızası
Blackberry cep telefonları ; data , şarj kablosu ve kulaklık kablosu bağlantı arızaları görülmektedir. Dış etkenlere bağlı olarak oluşan temas ve oksitlenme gibi etkenlere bağlı arızalara hızlı ve garantili çözümler Akyüz İletişim tarafından üretilebilmektedir.

Blackberry Elektronik Arızası
Blackberry cep telefonları ; darbe, sıvı teması ve farklı dış etkenler sebebiyle oluşan aşırı akım çekimi , kısa devre hızlı batarya tüketimi gibi elektronik arızalar görülmektedir. Bu gibi oluşan arızalara hızlı ve garantili çözümler Akyüz İletişim tarafından üretilmektedir.

BlackBerry Kasa Problemleri ve Gereksinimleri
Blackberry cep telefonları ; zamana bağlı aşınma sebebiyle dokunmatik lens, metal çerçeve, arka kapak, orta kasa yıpranmasına bağlı değişim ihtiyaçları gündeme gelmektedir. Bu gibi ihtiyaç ve sorunlara hızlı ve garantili çözümler Akyüz İletişim tarafından üretilmektedir.